"Skrzat" - Robert Wrzesiński
Ul. Leśna 32, 07-202 Wyszków

BDO:000012249
TEL:502 501 955

O Firmie "Skrzat" Robert Wrzesiński - Skup złomu Wyszków

Od czasu powstania w 2002 roku firma”SKRZAT” Robert Wrzesiński pod nazwą handlową BOSS-METAL stale rozwija swoją działalność, kontynuując rozwój w branży surowców wtórnych na terenie Wyszkowa.

Zajmujemy się skupem surowców wtórnych na terenie Wyszkowa i okolic. Na naszym placu składowym znajdującym się w Wyszkowie przy ul. Leśnej 32 posiadamy legalizowane wagi takie jak:
 
Platformowa waga samochodowa o długości 9 metrów o udźwigu 40 ton, na której
ważymy złom stalowy, metale kolorowe w tym: aluminium, miedź, mosiądz, ołów, stal kwasową.

Dwie wagi platformowe duże o udźwigu 3 ton oraz wagę drobnicową do ważenia małych ilości o udźwigu do 300 kg, na których ważymy złom stalowy, metale kolorowe w tym: aluminium, miedź, mosiądz, ołów, stal kwasową, akumulatory,elektronikę,kable,katalizatory.

Na placu w naszym punkcie skupu złomu dysponujemy sprzętem do obsługi rozładunku i załadunku złomu takim jak wózki widłowe czy koparko-ładowarka. Na miejscu chętnie pomożemy przy rozładunku surowców. Oferujemy także możliwość odbioru złomu od klienta, własnym transportem. Zajmujemy się odbiorem złomu stalowego i metali kolorowych takich jak aluminium, miedź, mosiądz, ołów, stal,kwasową. W tym celu posiadamy samochody dostawcze o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony, w tym jeden z HDS.

Działając zgodnie z literą prawa obowiązującego w obrocie złomem stalowym oraz skupem metali kolorowych wystawiamy dokument potwierdzający transakcję, którym jest: Formularz przyjęcia odpadów metali. Zgodnie z ustawą ART.43A UST.1 ustawy o odpadach wymagane jest okazanie przez sprzedającego dowodu osobistego.